Home Firma O nas
O nas

Podstawą naszej działalności jest obsługa informatyczna, wdrożenia oprogramowania oraz sprzętu komputerowego w firmach. Informatyką zajmujemy się już przeszło 15 lat, czas ten pozwolił zebrać duże doświadczenie w tej dziedzinie. Naszym kapitałem są ludzie ich doświadczenie i znajomość najnowszych technologii informatycznych. Systematycznie zdobywamy coraz wyższe umiejętności i wiedzę aby nasi klienci mieli poczucie profesjonalizmu i fachowości. Pracownicy firmy uczestniczą w intensywnych szkoleniach, podnosząc ciągle swoje kwalifikacje. Potwierdzeniem naszych umiejętności jest przede wszystkim zadowolenie klienta oraz certyfikaty i autoryzacje.

Celem firmy jest zapewnienie ciągłej pracy systemów informatycznych naszych Klientów, jak również pomoc w rozwoju i udoskonalaniu istniejących rozwiązań. Posiadamy również niezbędne zaplecze techniczne do realizacji zadań związanych z projektowaniem i instalacją logicznych sieci strukturalnych, serwisem sprzętu komputerowego i oprogramowania. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Masz kłopot ze swoim komputerem lub siecią? Nie wiesz jakie oprogramowanie wybrać? Potrzebujesz fachowej porady? Przyłącz się do nas razem rozwiążemy Twoje problemy.

.
 
Reklama